Cellevia Power AC/DC-CL5/1.5IUSB
Pwr sup.unit: pulse; 5V; Out: USB; 1.5A; 7.5W; Plug: EU
Email: tao@jepsun.com
Contact Person: 陆经理
参数
型号编码AC/DC-CL5/1.5IUSB