Cellevia Power ACL-CV-100-12
Pwr sup.unit: switched-mode; LED; 100W; 12VDC; 8.3A; 100÷240VAC
Email: ys@jepsun.com
Contact Person: 李经理
参数
型号编码ACL-CV-100-12