Cellevia Power CLN4519.5D-3045
Pwr sup.unit: switched-mode; 19.5VDC; 2.31A; 45W; Plug: EU; 0÷35℃
Email: tao@jepsun.com
Contact Person: 陆经理
参数
型号编码CLN4519.5D-3045