Cellevia Power CLN9019.5D-3045
Pwr sup.unit: switched-mode; 19.5VDC; 4.62A; 90W; Plug: EU; 0÷35℃
Email: ys@jepsun.com
Contact Person: 李经理
参数
型号编码CLN9019.5D-3045