Cellevia Power CLN6518.5-1748
Pwr sup.unit: switched-mode; 18.5VDC; 3.5A; Out:4,8/1,7; 65W; 90%
Email: ys@jepsun.com
Contact Person: 李经理
参数
型号编码CLN6518.5-1748