Cellevia Power AC/DC-CL-DT12/10
Pwr sup.unit: switched-mode; 12VDC; 10A; Out:5,5/2,1; 120W; 0÷40℃
Email: ys@jepsun.com
Contact Person: 李经理
参数
型号编码AC/DC-CL-DT12/10