Cellevia Power AC/DC-CL12/1.2
Pwr sup.unit: switched-mode; 12VDC; 1.2A; Out:5,5/2,1; 14.4W; 75%
Email: ys@jepsun.com
Contact Person: 李经理
参数
型号编码AC/DC-CL12/1.2