Cellevia Power AC/DC-CL12/0.7-B
Pwr sup.unit: switched-mode; 12VDC; 0.7A; Out:5,5/2,1; 8.4W; 66%
Email: momo@jepsun.com
Contact Person: 聂经理
参数
型号编码AC/DC-CL12/0.7-B