Cellevia Power ACL-CC-50-1050
Pwr sup.unit: switched-mode; LED; 50.4W; 24÷48V; 1050mA; IP67; 300g
Email: momo@jepsun.com
Contact Person: 聂经理
参数
型号编码ACL-CC-50-1050