Cellevia Power ACL-CC-60-1400-P
Pwr sup.unit: switched-mode; LED; 59W; 21÷42V; 1400mA; 100÷240VAC
Email: tao@jepsun.com
Contact Person: 陆经理
参数
型号编码ACL-CC-60-1400-P