Cellevia Power CLN4219.5-4465
Pwr sup.unit: switched-mode; 19.5VDC; 2.15A; 42W; Plug: EU; 0÷35℃
Email: momo@jepsun.com
Contact Person: 聂经理
参数
型号编码CLN4219.5-4465