Cellevia Power ACL-CC-35-1400
Pwr sup.unit: switched-mode; LED; 34W; 9÷24V; 1400mA; 100÷240VAC
Email: tao@jepsun.com
Contact Person: 陆经理
参数
型号编码ACL-CC-35-1400