Cellevia Power ACL-CV-035-12
Pwr sup.unit: switched-mode; LED; 35W; 12VDC; 3A; 100÷240VAC; IP67
Email: tao@jepsun.com
Contact Person: 陆经理
参数
型号编码ACL-CV-035-12