Cellevia Power AC/DC-CL-DT12/2
Pwr sup.unit: switched-mode; 12VDC; 2A; Out:5,5/2,1; 24W; Plug: EU
Email: tao@jepsun.com
Contact Person: 陆经理
参数
型号编码AC/DC-CL-DT12/2