Cellevia Power ACL-CC-50-700
Pwr sup.unit: switched-mode; LED; 50.4W; 36÷72V; 700mA; 100÷240VAC
Email: ys@jepsun.com
Contact Person: 李经理
参数
型号编码ACL-CC-50-700